Serwis LPG

Serwis samochodowych instalacji gazowych

Obsługujemy i naprawiamy większość instalacji lpg spotykanych na rynku, nie tylko montowanych w naszym warsztacie. Udzielamy gwarancji na bezproblemowe użytkowanie instalacji zamontowanych przez nas od 2 do 5 lat (w zależności od wybranego producenta instalacji).

Montaż samochodowych instalacji gazowych

Zajmujemy się montażem instalacji lpg do większości samochodów, poza tymi, do których są przeciwwskazania. W naszej ofercie montujemy instalacje firm: BRC, AC (STAG), LPG TECH, OPTIMA, PRINCE. Zawsze mamy na uwadze jakość i nawet w przypadku produktów tańszych są to najlepsze instalacje w swoim segmencie cenowym. Fachowemu montażowi sprzyja wieloletnie doświadczenie i wiedza w dziedzinie instalacji lpg.

Wymiana zbiornika LPG

Przy adaptacji pojazdu do zasilania paliwem gazowym stosuje się dwa typy zbiorników: toroidalne, montowane we wnęce koła zapasowego oraz zbiorniki cylindryczne montowane w przestrzeni bagażowej. Wszystkie zbiorniki LPG produkowane w Polsce posiadają 10 letnią ważność badań. Po upływie tego okresu istnieje możliwość wykonania badania zbiornika w oddziale transportowego Dozoru Technicznego. Pozytywne przejście takich badań pozwala na wydłużenie okresu ważności badań zbiornika LPG na kolejne 2 lata. Innym rozwiązaniem jest wymiana zbiornika LPG na nowy. Oczywiście wiąże się to z poniesieniem wyższego kosztu (zakup i wymiana zbiornika), jednak zyskujemy tym samym 10 lat ważności badań zbiornika.